O nas

Agroturystyka u górala zaprasza do miejscowości Węgrów w województwie mazowieckim, 70 km na wschód od Warszawy. Nasze hektarowe gospodarstwo położone jest na obszarze chronionych terenów Natura-2000 wśród obszaru Doliny Liwca.

Oferta gospodarstwa kierowana jest do osób poszukujących ciszy i spokoju, aktywnego wypoczynku na łonie natury. Na południu powiatu rozciągają się równiny, poprzecinane malowniczymi dolinami rzek Liwca i Kostrzyni, które włączone są do Węgrowsko - Siedleckigo Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Jedną z największych atrakcji dla turystów - kajakarzy jest spływ Liwcem, dzięki któremu można podziwiać ciekawą krajobrazowo dolinę rzeczną.

Poza szlakami rzecznymi, w powiecie węgrowskim wytyczono atrakcyjne szlaki do turystyki pieszej i rowerowej, które prowadzą do najpiękniejszych miejsc w regionie, obfitujących również w zabytki historyczne, takich jak np. zespół zamkowo-pałacowy w Liwie czy neoklasycystyczny kościół św. Wawrzyńca w Korytnicy. Wieczorami można posiedzieć przy ognisku, podziwiając gwieździste niebo, słuchając śpiewu nocnych ptaków, cykania świerszczy i kumkania żab.